Zaburzenia nastroju i zanik zainteresowań

Jestem dziewczyną, mam 18 lat. Od dłuższego czasu nie mam na nic chęci, wszystko stało mi się obojętne, praktycznie nic mnie nie interesuje. Mogłabym cały dzień przeleżeć w łóżku z telefonem przeglądając strony w necie. Ze szkołą również mam problem, jest listopad a ja mam opuszczone ok 150 godzin. Wszystko przez wagary na które notorycznie się udaję, nienawidzę swojej szkoły nie widzę sensu chodzenia do niej a nie długo matura. Fakt iż nie wiem co chcę robić w przyszłości wcale mi nie pomaga.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza