Zaburzenia nerwicowe a terapia lekiem Alprox

Witam,od ponad roku mam zab.nerwicowe F41.0.Dobrane leki- Elicea, Miansec jest duża poprawa, nie ma w ogóle ataków gorąca itp. W ''razie'' wystąpienia ataku mam przepisany Alprox0,5mg, nosze przy sobie dwie tabletki- na wypadek, niedługo kończy się data ważności nie zażyłem ani jednej tabletki, czy mogę iść do lekarza po nową receptę, czy ewentualnie inny lek może bardziej pomóc opanować atak, czy Alprox0,5mg. jest ok? Wolę być zabezpieczony niż jak kiedyś przeżywać horror i biec do szpitala.

Czy zastanawiał się Pan - bo nie znalazłam o tym informacji w Pana wiadomości - nad podjęciem psychoterapii? Farmakoterapia bowiem pomaga, ale nie daje tak trwałych rezultatów jak psychologiczne przepracowanie problemów ze specjalistą. Polecam podjęcie spotkań z psychologiem tak, aby nie musiał Pan być "zabezpieczony" posiadając lekarstwa, lecz by nie musiał Pan nawet na to zwracać uwagi i być spokojnym w każdej chwili. Powodzenia!