Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne a prawo jazdy kategorii B

Witam Czy mając zdiagnozowane zaburzenia obsesyjno-kompulsywne mogę zrobić prawo jazdy kat. B ???. Nie chcę czuć się kompletnie wykluczona z życia. Czy otrzymam zgodę na przystąpienie do kursu i egzaminu ?

Dzień dobry,
Jak najbardziej osoby z tym zaburzeniem mogą być kierowcami i nie trzeba w związku z tym załatwiać żadnych dodatkowych formalności. Mam nadzieję, że szybko zda Pani egzamin i tego też Pani życzę.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/