Zaburzenia oddychania, problemy z ciśnieniem, dretwięnie palców u rąk i chory kręgosłup

mam problemy z ciśnieniem biorę leki ciężko mi się oddycha jak by mi brakowało powietrza rano od ciśnienia biorę nebilet a wieczoremtelmisartan egis i biorę hydroxyzinum vp10mg po tym hydroxyzinum idę spać i jestem wypoczęta czasami drętwe mam palce u rąk nie wiem co to jest wiem że mam problemy z tarczycą mam guzy bałam się biopsji mam też problemy z kręgosłupem mam przepuchlinę czasami mnie głowa zaboli i mam ciśnienie nieraz w glowie się zakręci i też ciśnienie nieraz mam apetyt

Witam! W tej sytuacji warto wykonać badanie holtererowskie, czyli 24-godzinne monitorowanie ciśnienia tętniczego krwi. Pozwoli oni wychwycić ewentualne wahania ciśnienia w ciągu doby i zmodyfikować dotychczasową terapię.