Zaburzenia psychoruchowe po zmianie leków

Witam, od dwóch lat leczę się psychiatrycznie. Pare dni temu lekarz prowadzący zmienił mi leki. Biorę teraz sympramol, 50mg rano i 100 na noc. Zaledwie po dwu dniach mam zaburzenia psychoruchowe i miewam świsty, kiedy zasypiam. Moja reakcja podczas dnia jest spowolniona, wiem, że w takim stanie nie mogę prowadzić samochodu. Leczę się z powodu depresji nerwicowo-lękowej. Miewam też mdłości i zawroty głowy. Nie mam możliwości skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Proszę o pomoc.

Witam,

objawy które Pani opisuje rzeczywiście mogą niepokoić, warto byłoby zadzwonić do lekarza, żeby ustalić jak dalej postępować. Możliwe, że objawy są reakcją na zmianę leku i potrzeba nieco więcej czasu, by oswoić się z lekiem którego pozytywne skutki będą widoczne dopiero po pewnym czasie a nie od razu jak można by tego oczekiwać, gdy cierpi się i czeka na szybką zmianę. Przychodzi mi na myśl,że objawy mogą też wiązać się z nasileniem depresji.
Hipotez można stawiać wiele, jednakże tylko bezpośrednia rozmowa z lekarzem psychiatrą , który wypisał lek i przyglądanie się temu co się dzieje, pozwoli Pani zyskać spokój i pewność.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts