Zaburzenia równowagi i zawroty głowy u 30-latka
Piszę w sprawie zaburzeń równowagi. Otóż Od miesiąca mam problem z chodzeniem, gdy dłużej stoję kręci mi się w głowie i robi mi się duszno, do tego jakoś dziwnie widzę jakby wszystko było dalej, nie mogę się skoncentrować. Robiłem badania, morfologie, tsh, dimery, rtg kregoslupa szyjnego, TK i MR głowy, laryngolog mnie badał, neurolog też, Okulista również. Badania EKG. Gastroskopia. Zapisałem się do psychiatry, przyjmuję seronil juz 2 tydz narazie efektów brak. czy to nerwica?

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Możliwości leczenia dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.
Witam
Skoro badania lekarskie wykluczają zmiany organiczne, które wyjaśniałyby
istnienie dolegliwości to zachęcam do podjęcia terapii psychologicznej.
Terapeuta dotrze do źródeł Pana dolegliwości i dobierze odpowiednią
technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie
odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza