Zaburzenia równowagi i zawroty głowy u 30-latka

Piszę w sprawie zaburzeń równowagi. Otóż Od miesiąca mam problem z chodzeniem, gdy dłużej stoję kręci mi się w głowie i robi mi się duszno, do tego jakoś dziwnie widzę jakby wszystko było dalej, nie mogę się skoncentrować. Robiłem badania, morfologie, tsh, dimery, rtg kregoslupa szyjnego, TK i MR głowy, laryngolog mnie badał, neurolog też, Okulista również. Badania EKG. Gastroskopia. Zapisałem się do psychiatry, przyjmuję seronil juz 2 tydz narazie efektów brak. czy to nerwica?

Witam
Skoro badania lekarskie wykluczają zmiany organiczne, które wyjaśniałyby
istnienie dolegliwości to zachęcam do podjęcia terapii psychologicznej.
Terapeuta dotrze do źródeł Pana dolegliwości i dobierze odpowiednią
technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza