Zaburzenia rytmu serca po paleniu marihuany

W piątek 19.04.2014 paliłem marihuanę. Miałem przyśpieszoną akcje serca i kłucie w sercu, niepokój, drgania mięśni, nie mogłem usiedzieć w miejscu. Przyśpieszone bicie serca , kłucie i niepokój utrzymuje się do tej pory, serce czasem zwalnia i za chwile znowu przyśpiesza, do tego spałem dzisiaj tylko 2h i ze zmęczenia piłem kawę co mogło pogorszyć stan. Wcześniej paliłem 2-3 razy i serce uspokajało się w krótkim czasie. Mam niedokrwistość w morfologii. Co robić, objawy ustąpią same?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zgłosić się do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego najbliższego szpitala.

Być może nie była to tylko marihuana...
Zalecam konsultację lekarską.
I życzę rozsądku i rozwagi. Życie jest jedno...
Pozdrawiam. JW, Poznań.