Zaburzenia seksualne u 57-letniego mężczyzny

mam 57 lat 170 cm wzrostu i 102 kg wagi do niedawna jeszcze całkiem nieźle radziłem sobie w sprawach łóżkowych ale ostatnio mocno obnizyłem loty i bez jakiegokolwiek wspomagacza to nawet sie nie przymierzam do czegokolwiek obawiając sie i to całkiem słusznie porazki juz na wstepie czy jest jakaś szansa na odbudowe "mocy" naturalnie lub farmakologicznie -jaki specjalista?

Dzień dobry!

Zawsze korzystne jest zrzucenie nadwagi, rezygnacja z papierosów, wprowadzenie większej aktywności fizycznej, poprawa diety itp. Wszystkie te czynniki korzystnie wpływają na sprawność organizmu - także seksualną.
Równolegle istnieje również możliwość leczenia farmakologicznego. Leki poprawiające uzyskanie i utrzymanie erekcji.
Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Tak, jest taka możliwość - zarówno "naturalnie", jak i "farmakologicznie".
A żeby wiedzieć jak leczyć - to najlepiej udać się do lekarza urologa /lub lekarza seksuologa/, który wprowadzi odpowiednie leczenie albo skieruje Pana do odpowiednich specjalistów.