Zaburzenia urojeniowe a padaczka

Jakie są rokowania przy diagnozie chorobowej: Organiczne zaburzenia urojeniowe [podobne do schizofrenii F06.2] Przebiegającej z licznymi urojeniami prześladowczymi, ksobnymi, oraz doznaniami słuchowymi? Będącej skutkiem padaczki. Proszę też o odpowiedź: Jak należy rozumieć DOZNANIA SŁUCHOWE, w przebiegu chorób psychotycznych

Witam Pana,
Trudno jednoznacznie określić rokowania w przebiegu organicznych zaburzeń urojeniowych, ponieważ zależy to od kilku czynników: np. głębokości uszkodzeń organicznych, podatności na działanie leków czy uwarunkowań osobowościowych pacjenta. Osobą która określi najlepiej Pana rokowania to lekarz prowadzący leczenie znający historię Pana choroby.

Pozdrawiam