Zaburzenia w funkcji członka

Witam, mam 17 lat. - ćwiczę na siłowni, - prowadzę suplementację, - zdarzyło się spotkanie ze sterydami androgenno-anabolicznymi (w malej ilości, tabletki) tylko raz z 3 miesiące temu, - gdy bylem mały miałem 2 operacje na jądra (chodziło o przesunięcie ich, bo zmieniły pozycje). Mój problem polega na tym, że gdy chcę się kochać z moją dziewczyną mój penis nie jest w stanie tak stwardnieć, aby włożyć go do pochwy i mam też problem z założeniem prezerwatywy. Jest mi z tego powodu przykro, jestem prawiczkiem, moja dziewczyna się stara pobudzić go w różny sposób, ale to tylko na chwilę, nawet używając ust. Pieścimy się nawzajem z 30 minut, a on i tak jest słaby, aby cokolwiek zdziałać. Gdy jednak znajdzie się ten moment gdy jest twardy po dotknięciu pochwy dochodzi bardzo szybko i wówczas spotyka mnie wytrysk (minimalnie przed wytryskiem twardnieje tak jak powinien) i znowu spotyka mnie klapa, a masturbuję się przed każdą próbą i to już który raz nam nie wychodzi. Proszę o pomoc.

Raczej takie zaburzenia w funkcji członka mają podłoże psychogenne. Trudno mi określić czy morfologicznie z Twoim członkiem jest w porządku bez bezpośredniego badania (trzeba by w tej sprawie najlepiej skonsultować się z urologiem). W Twoim wieku takie problemy mają podłoże psychogenne i z reguły w miarę nabierania doświadczenia seksualnego ustępują. Na pewno zwykła suplementacja diety oraz ćwiczenia fizyczne nie mają na to wpływu. Także sterydy zastosowane tak dawno temu, w tak małej ilości nie mają tu znaczenia. Jeśli taki stan stanowi dla Ciebie duże kłopoty i mimo upływającego czasu nie dajesz sobie z tym rady radzę w tej sprawie skonsultować się z seksuologiem.