Zaburzenia wzwodu podczas pierwszego stosunku a stosowanie leku Karbagen

Biorę leki na padaczkę (karbagen) niedawno poznałem dziewczynę i doszło do zbliżeni i nie chciał mi stanąć dodam że jestem mało śmiały i był to mój pierwszy raz proszę o pomoc w tym problemu. :-)

Spokojnie , może dłuższa znajomość będzie sprzyjała odprężeniu.
Wskazana konsultacja urologiczna.
Lek na padaczkę nie powinien mieć wpływu na erekcję. Jakie dawki?