Zaciśnięte mięśnie pochwy a stosowanie kulek gejszy

Witam. Chciałam sie zapytac czy tzw.kuleczki gejszy pomogą na zacisniete miesnie pochwy? Mam 18 lat i mimo podniecenia podczas stosunku one niezaleznie od mojej woli się zaciskają.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję z powyższym problem udać się do ginekologa/seksuologa. Tylko po badaniu będzie można określić zakres odpowiedniego postępowania.