Zaczerwienienie penisa po oralnym i analnym stosunku

Od paździer. 2012 po seksie analnym i oralnym bez zabezpieczenia mój penis jest ciągle czerwony (tak jakby stan zapalny).Po zastosowaniu masci schodzi zaczerwinienie na krótko. Nigdy tak nie bylo. Stan ten trwa juz tyle miesiecy. Żołądz pod napletkiem nigdy nie wróciła do wczesniejszego stanu. Coś mi jest bo tak kiedys nie bylo. Znalazlem podobny przypadek i okzalalo sie ze bylo to zarazenie bakteria gronkowca. Czy moze to bys gronkowiec, jak to sprawdzic? Jak sie to leczy? Bardzo prosze o pomoc
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Aby sprawdzić czy mamy do czynienia z infekcją konieczne jest pobranie z prącia wymazów na posiew. Ewentualne zakażenie leczy się antybiotykoterapią. W celu wdrożenia diagnostyki proszę zgłosić się do dermatologa-wenerologa.

Stan trwa już prawie rok! Należy go załatwić u lekarza dermatologa, a nie próbować leczyć internetowo.Zmiana skórna może być zakaźna dla innych!
Ale może to być odczyn alergiczny.
Bywa na lateks prezerwatywy, ale nie pisze Pan o jej stosowaniu.
W przypadku alergii stosuje się prezerwatywy poliuretanowe.
Należy podkreślić, że kontakty analne bez zabezpieczenia to poważny błąd higieniczny, to proszenie się o kłopoty - nawet gdy jest stała, zdrowa i wierna partnerka.