Zaczerwienienie pod napletkiem

Witam, Mam 19 lat i ostatnio pojawiło mi się zaczerwienie pod napletkiem, odczuwam lekki ból. Wszystko pojawiło się gdy lekarz kazał mi stosować maść Betnovate N. Nie wiem czy to jest przyczyną.. Chciałbym prosić o poradę. Zacerwienienie występuje od spodu żołędzia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji nadwrażliwości na lek. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego. W razie konieczności leczenie zostanie zmodyfikowane.

Witam,

betnovate jest zbyt silnym lekiem na tę okolicę dodatkowo zawiera neomycynę na która wielu pacjentów jest bardzo uczulonych.

Proponuję:
1. clotrimazol 1 xdziennie
2. okłady z borasolu 2xdziennnie po 15 minut

Pozdrawiam