Zaczerwieniona, gorąca skóra okolic oczu i nosa

Pytanie kieruje do dermatologów,mój problem to czerwona,gorąca skóra pod oczami i okolic nosa,rano jakby nie było tego problemu,pojawia się później,a najbardziej po wypiciu alkoholu,aż skóra pulsuje,proszę o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, problem może wynikać z reakcji alergicznej ale także czynników immunologicznych. Zalecana jest wizyta u dermatologa ze względu na możliwość dokonania dokładnego badania i wykonania badań dodatkowych. Pozdrawiam.