Zakażenie gronkowcem złocistym a choroby przewodu pokarmowego

Dzień dobry.Mam 64 lata.Zostałam zakażona w szpitalu gronkowcem złocistym.Często zapadam na choroby gardła i przewodu pokarmowego, ,ponieważ zakaża mnie układ pokarmowy i mam rozwolnienie i nie trzymam stolca,przy odbycie mam rany, kiedy się załatwię to nie mogę się wytrzeć papierem toaletowym jak się dotykam to mnie strasznie boli./ z domu nie ruszam się bez laremidu/.Proszę o pomoc czy jest na niego rada?Jestem u kresu sił i wytrzymałości.Bardzo dziękuję z góry.

Aleksander Ropielewski

Jedynie leczenie zgodnie z antybiogramem może przynieść wyleczenie. Sugeruję kontakt z lekarzem chorób zakaźnych.