Zanik miesiączki w wyniku gwałtownego odchudzania

przez gwaltowne odchudzanie zatrzymala mi sie miesiaczka.w ciagu miesiaca schudlam10 kg,na zmiane sie glodzilam i objadalam.Od 2 lat jegj nie dostaje,pomimo przyjmowania lekow cyclo progynova i femoston. Hormony niskie szczegolnie fsh 0,3 i endometrium. Nie bylo u mnie pecherzykow,teraz sa ale lekarze nie rozumiejaczego hormony mam tak niskie. Zostalam skierowana na ginekologie endokrynologiczna ale terminy sa dosc odlegle. od 7 miesiecy moje bmi jest prawidlowe,sa szanse ze okres sam wroci?

Bardzo niskie FSH budzi niepokój. Należałoby przeprowadzić jednak pełną diagnostykę hormonalną i zastanowić się nad Pani problemami w hormonalnymi bardziej szczegółowo.