Zanik zwodu podczas próby drugiego stosunku

witam mam pewien problem od pewnego czasu dzieje sie cos ze mną dziwnego.... do tej pory wraz ze swoją partnerką kochalismy sie kilka razy pod rzad a od jakis kilku miesięcy tylko raz a kiedy jestem gotowy drugi natychmiast opadam podczas stosunku.... czy to cos poważnego jak temu zaradzic....dodam że od pewnego czasu moja partnerka masturbuje mnie....
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Kompleksy w łóżku

Może trochę przesadziliście, nie należy od organizmu oczekiwać maksymalnej sprawności i wydolności przez długi czas. Proponuję zachować spokój, organizm ma własne zdolności samoregulacji i regeneracji.
Może warto spojrzeć na seks, jako na to wszystko, co dzieje się między partnerami, także pasywne sposoby, bycie ze sobą, a nie głównie "robienie miłości"...?
Podsumowując, nie uważam, że nastąpił jakiś problem kliniczny, który wymagałby pomocy medycznej.
Prawdopodobnie nastąpi zwyżka formy, ale sugeruję zachować umiar, nie zachowywać się "maksymalnie", ale "optymalnie".
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty