Zapalenie oskrzeli i płuc u półrocznego dziecka

Witam, Nasz Synek ma 6 miesięcy. Przechodzi właśnie 4 zapalenie oskrzeli ( w tym 2 razy zapalenie płuc). Każda choroba kończy się pobytem w szpitalu. Stwierdzono u Niego astmę, dostaje 2 razy dziennie flixotide. Do tego zmieniliśmy mleko dla alergików. Jak jeszcze możemy syna uchronić przed nawrotami choroby ? Czy Synek z tego wyrośnie ?

Renata GrzechociĹska

Jeżeli sytuacja będzie nawracała proponuję wykonać badania w kierunku niedoboru odporności. Dziecko powinno być pod stałą opieką lekarza. Proponuję wyeliminować z mieszkania wszelkie czynniki mogące nasilać objawy z układu oddechowego - palenie papierosów, odgrzybianie itp.