Zapalenie oskrzelowo-płucne u 53-letniej osoby

Witam. Przez ostatnie ponad 2 tygodnie przechodziłam zapelanie oskrzelowo-płucne.Juz było dobrze i znowu zaczęłam kaszleć. W okolicy mostka wyczuwam jakby guz.Kaszlę i wykaszluję drobne kawałeczki pokarmu. Czy to możliwe,że wytworzyła się jakaś przetoka. Co sie dzieje? Ciągle mam stan podgorączkowy.Wstydzę sie sugerowac cos swojemu lekarzowi.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. teoretycznie jest to możliwe ale czy zdarza się przy każdym posiłku? Co z płynami? Proponuje udać się do lekarza rodzinnego i powiedzieć o wszystkim objawach.