Zapalenie penisa u 18-miesięcznego dziecka

witam synek ma 18 mc mial zapalenie siusiaczka w przychodni dowiedzialam sie ze musze skontaktoac sie z chirurgiem ,dbam o higiene synka codziennie jest kompany ,naciaganie nic nie pomaga gdzie we wroclawiu moge isc do chirurga za darmo nie stac mnie na placenie jestem samotna mama ps starsi synowie nie mieli takich klopotow ...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do lekarza pediatry, który bez wątpienia odpowie gdzie jest najbliższa poradnia, w której na nfz przyjmuje specjalista chirurgii dziecięcej.