Zapalenie płuc, obturacyjne zapalenie oskrzeli i zapalenie nosogardła

Witam...dwa tyg.temu córka 9-miesieczna byla w szpitalu na zap.płuc,obturacyjne zap.oskrzeli i zap.nosogardla...od wczoraj ida jej górne zabki,ma gorączke ponad 38 stopni i od dzisiaj duzy,wodnisty katar....nie wiem czy powinnam połaczyc te dwa zdarzenia...leciec do lekarza,gdzie jest duzo infekcji ,czy sie wstrzymac podajac leki przeciw goraczce i przeciw bólowe ?

Lek. Tomasz Budlewski

wodnisty katar faktycznie często towarzyszy ząbkowaniu podobnie jak podwyższona temperatura ciała, jednak gdy dziecko ma temperature powyżej 38 stopni sugeruje wizyte u pediatry.