Zapalenie płuca na tle bakteryjnym u 26-letniej osoby

mam zapalenie prawego pluca na tle bakteryjnym. Po antybiotykach czuje sie o wielele lepiej. Za miesiac mam swoj slub, kiedy moge cwiczyc pierwszy tanec. Jest on troche ruchliwy. Kiedy moge zaczac normalnie funkcjonowac? Bardzo prosze o odpowiedz. Prosze o porade.

Aleksander Ropielewski

Należy postępować wedle wyczucia własnego organizmu. Nie wiem w jakim obecnie znajduje się Pan stanie, żebym mógł jednoznacznie powiedzieć kiedy będzie właściwy moment dla rozpoczęcia zwiększonej aktywności. Z racji na Pana młody wiek myśle, że po około tygodniu czasu od ustąpienia objawó, będzie Pan w stanie zacząć spokojniejsze treningi tańca.