Zapalenie zatok oraz bóle głowy

Mój problem polega na tym że po przebytej grypie która dodam trwała 2 miesiące zakończyła się końcu zapaleniem zatok. Brałem podczas jej trwania 4 antybiotyki oraz 7 dni zaszczyki. Po wyleczonych zatokach zaczeły mi się problemy ze snem śpie długo ale wstaje nie wyspany lub nie śpie prawie wogóle . Męczą mnie bóle głowy nudnośći uczucie jak bym się gotował . Zmne poty lub wstaje a moja koszulka jest mokra . Jestem już tak zmęczony tą sytułacją żę myśle nad nerwicą lub schizofremią .

Szanowny Panie, pana organizm jest mocno wycieńczony chorobą oraz przyjmowanymi antybiotykami. Powrót do pełnej sprawności wymaga czasu. Ogólne osłabienie, obniżona odporność a w końcu choroba mogą mieć jak najbardziej podłoże psychiczne. Psychosomatyczne dolegliwości wiąże się z zaburzeniami nastroju (częste w zaburzeniach lękowych). Warto skonsultować się z psychoterapeutą, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii. Listę zaufanych specjalistów znajdzie Pan na stronie: www.pocieszka.pl

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej