Zapomniałam założyć krążek antykoncepcyjny po 7-dniowej przerwie - co teraz?

Używam krążka N***R*** . Wczoraj o 22. powinnam go zaaplikować. Zapomniałam. Zorientowałam się dzisiaj o 9. Wczoraj doszło do stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia. Okres skończył mi się wczoraj. Cykl mam 28-dniowy. Czy istnieje prawdopodobieństwo ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Niestety ryzyko ciąży jest zwiększone. Proponuję zastosować tabletkę "po stosunku".