Zaprzestanie masturbacji a zaburzenia wzwodu

Od miesiąca już się nie masturbuję bo nawet boje się że może być coraz gorzej i to mnie zniechęca do tego więc cieszę sie ale mój penis mi nie staje. Nie wiem czemu ale w ciągu dnia czasem mi stoi ale też tylko troche. Chciałbym już uprawiać seks z dziewczyną ale no nie mogę wstydze się jej nawet powiedzieć. Co ja mam zrobić bo kompletnie się załamałem. Chciałem iśc na rozmowe do seksuologa ale nawet tam wstydze się o tym mówić i dlatego szukam pomocy w internecie

Witaj !

Mam nadzieję , ze przestaniesz się wstydzić i weźmiesz swoje sprawy we własne ręce. Po pierwsze to jest twoje zdrowie i nikt nie podejmie za ciebie decyzji, nawet seksuolog , do którego lepiej zgłoś się , to nie boli . Natomiast dostaniesz wyczerpująca informację co robić dalej, jak postępować i jakie są rokowania. Pozdrawiam

Myślę, że jednak warto przełamać opory i odwiedzić lekarza seksuologa.
Jest to zbyt ważna sprawa, by opierać się na Sieci...
Odwagi! Trzymam kciuki. Pozdrawiam. JW, Poznań.