Zarażenie się brodawkami na basenie

proszę o rade moja córka zaraziła się brodawkami na basenie na początku była jedna i ja leczyłyśmy brodacidem , jednak po roku czasu okazuje się że wcale nie ma ochoty zniknąć i jest jej coraz więcej na stopach , jak leczyć , wiem ze jest to spowodowane osłabiona immunologią jak wzmocnić czym . dr dermatolog u którego byłyśmy przepisała tylko verumal i kazała za 6 tygodni przyjść na kontrolę tzw lekarstwo się kończy już po tygodniu używania . co robić

Witam. Najlepsze efekty w przypadku rozsianych zmian daje wymrażanie brodawek ciekłym azotem - zabiegi są prowadzone w wielu gabinetach dermatologicznych i refundowane przez nfz.