Zastawka dwudzielna wiotka z niedomykalnością u 7-latki

Witam. U mojej 7-letniej córki po badaniu Echokardiografia postawiono diagnozę . Zastawka dwudzielna wiotka z niedomykalnością 1st . Pozostałość zastawki EUSTACHIUSZA w jamie prawego przedsionka ( FIZJOLOGIA) . Co oznacza taka diagnoza dla mojego dziecka ? . Jakie są rokowania i jak powinno wyglądać leczenie ?

Proszę skonsultowac wynik badania z kardiologiem dziecięcym, który oceni stan dziecka i ustali konieczność ewentualnych badań dodatkowych lub ustali plan kontroli. Pozdrawiam