Zatarte granice i trudna do oceny struktura, bez zmian guzowatych

Od miesiąca zmagam się z bólem podbrzusza,pleców - podobnym do menstruacyjnego. Wykluczono zapalenie pęcherza, zrobiono mi dużo badań (usg, krwi, moczu, crp). Wszystkie wychodzą w ok (jedynie w moczu wyszly azotany, lewy jajnik w usg ma "„zatarte granice i trudną do oceny strukturę, bez zmian guzowatych”, w morfologi wartość monocytów lekko podwyzszona). Ginekolog stwierdzil jedynie grzybicę pochwy, ale nie dał mi żadnych leków. Nie zrobił też posiewu. Czy możliwe, żeby te bóle były od grzybicy?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego typu dolegliwości może być wiele, ale po wykonaniu tylu badań stwierdzenie grzybicy, jako infekcji może zapewne powodować takie dolegliwości. Co do zatartej granicy jajnika, czy dr coś się odniósł oglądając badanie? Proponuję zgłosić się do ginekologa.