Zatkane uszy, kołatanie serca a sucha skóra rąk

Objawy:Osłabienie,przyrost wagi,oczucie zatkanych uszu,kolotanie serca raczej rzadko,sucha skora u rak pekajaca zazwyczaj co najmniej 3 palce,w gardle przerost migdalu bez stanu zapalnego AST ujemne,bol glowy,zaparcia .Brzuch mnie nie boli .Podejrzenie Tarczycy.Czy moze to być cos jeszcze innego? Mam skierowanie do Endokrynologa.Jakie badania mi powinien zalecic?Byłam u laryngologa ale mowil ze objawy nie od stanu zapalnego.Dziękuję z góry za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do endokrynologa, po badaniu lekarskim będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie. Sądzę, że warto przed badaniem udać się do lekarza rodzinnego, aby po wstępnym badaniu mógł określić odpowiednie badania.