Zatrucie alkoholem i grypa jelitowa

Witam. 14 kwietnia miałam panieński, na którym strułam się alkoholem. W piątek 15.04 w ciągu dnia brak dolegliwości ze strony ukł.pokarm. W nocy zaczęłam intensywnie wymiotować (w szpitalu dostałam metoclopramid). Całą sobotę chorowałam, trzy razy mnie przeczyściło (inni domownicy też zachorowali - jelitówka). Od niedzieli poprawa, ale czuję ucisk w przełyku, ciągle mi się odbija, mam zgazowane jelita i nie wypróżniałam się od soboty. Wcześniej kupka była jak w zegarku, a teraz cisza od 5dni.

Lek. Tomasz Budlewski

{Przy tego typu objawach nastepuje zmiana ryutmu wypróżnień. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego jeżli dolegliwosci nadal sie utrzymują.