Zawroty głowy a kołatanie serca u 18-letniej osoby

Od tygodnia dziwnie się czuję. Bardzo czuje bicie swojego serca, jestem bezsilny, mam zawroty głowy, chęć wymiotów. Doszła do tego wirusówka (jak to Pani doktór powiedziała) katar,kaszel. Ciśnienie mam w normie cały czas między 135-140/85-90. Najmniejszy wysiłek powoduje szybki rytm serca i zawroty. Dodam że od 2 mies palę e-papierosa, czy możliwe zatrucie nikotyną? Ile to trwa? Mam na prawdę dość, jestem silnym chłopakiem a tu nagle takie objawy, ciągły ból głowy, kołatanie serca...

Piotr Pilarski

Sugeruję rezygnację z palenia. W e-papierosie nie jest tylko nikotyna ale również wiele związków chemicznych o niezbadany skutkach na zdrowie człowieka. Może to być przyczyna.

Pozdrawiam.