Zawroty głowy a stres i otyłość
Witam.Mam problem z zawrotami głowy.Występują od ok tygodnia temu.Występują przy gwałtowniejszych ruchach i wydaje mi sie ze wiruje caly dom.Mam 13 lat (ur.2000r.).Niewiem czy powinienem iś ć z tym do lekarza.Ok. 2 lata temu miałem robioną tomografię komputerową i wyszło ok.dodatkowo wspomne , że siedze blisko rutera wi-fi.Czy te zawroty mogą wystąpywać ze stresu lub otyłości bo wogule sie nieruszałem a wczoraj i przedwczoraj poszedłem na rower? P.S zawroty występują czesto gdy kłade się spać.

MĘŻCZYZNA, 13 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Ponieważ jesteś niepełnoletni przede wszystkim powinieneś porozmawiać z rodzicami i opowiedzieć im o niepokojących Cię objawach. Wspólnie powinniście udać się do lekarza pierwszego kontaktu/pediatry, który zbierze wywiad, zbada Cię oraz zleci badania dodatkowe. Opisane przez Ciebie zawroty głowy mogą mieć bowiem wiele przyczyn, w tym może być to wynik anemii, schorzeń neurologicznych, infekcyjnych i wielu innych. Dlatego też wskazana jest dokładniejsza diagnostyka.