Uczucie ciężkiej głowy, pulsowanie skroni, zawroty, ból głowy, problemy z koncentracją i ucisk w szczęce a stres

Co myslec o tych objawach? Rano przeważnie w pracy ale nie codziennie uczucie ciężkiej głowy, pulsowanie skroni po prawej stronie, zawroty głowy, cisnienie w glowie, bol glowy lekki z przodu, problemy z koncentracja, pocenie rak, nieznośne myśli, uczucie ucisku w szczęce dolnej, wieczorem zmęczenie podkrążone oczy często te objawy występują w sytuacjach po stresowych lub stresowych. Badania wszystkie w normie. cisnienie 128/90-95

Witam,

rozumiem Pana obawy i troskę, to bardzo ważne, że nie pomija Pan dostrzeganych sygnałów, że chce je Pan zrozumieć, poznać źródło ich powstawania. Może dzięki temu zatroszczy się Pan o siebie. Objawy o których Pan wspomina, jeśli nie mają podłoża somatycznego, mogą wskazywać że układ nerwowy przejmuje kontrole nad procesami fizjologicznymi. Pojawia się lęk, pobudzenie, niepewność lub inne emocje które są intensywnymi impulsami i stymulują ciało do zmian.
Wśród takich objawów mogą się znaleźć:
zawroty głowy, omdlenia,duszności,kołatanie serca,obfite
bóle, naprzemiennie odczuwanie ciepła i zima itp.
Wykonał Pan badania, może warto spotkać się z lekarzem i porozmawiać o swoich dolegliwościach, jeśli zostanie wykluczone podłoże somatyczne, warto rozważyć możliwość spotkania z psychologiem.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts

Przyczyn może byc wiele; schorzenia neurologiczne, hematologiczne, endokrynologiczne i inne....
W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad czyli bardzo dokładna znajomośc objawów, innych chorób oraz badanie przedmiotowe. Proszę udac się do lekarza, diagnostyka przez internet na podstawie kilku ogólnych objawów nie ma sensu.

Dzień dobry, opisuje pan bardzo dużo objawów, które mogą mieć podłoże nerwicowe, jednak musi to być zdiagnozowane przez specjalistę. Zachęcam do pełnej diagnozy u psychologa - pschytoterapeuty, który zaleci dalsze kroki postępowania. W zależności od nasilenia objawów może zalecić kontakt z lekarzem psychiatrą i rozpoczęcie psychoterapii. Pozdrawiam.