Zawroty głowy, strach, mrowienie ust i uczucie odrealnienia
Witam mam 27lat, Od pewnego czasu zacząłem się dziwnie czuć. Zaczeło się od bólu wyrostkowego - 3 dni w szpitalu i ustało. Badanie usg wykazało jedynie zaburzony stosunek korowo rdzeniowy jednej nerki. Lecz to nie jest jeszcze mój głowny problem - od tego czasu zaczeło kręcić mi się w głowie, strach, czuje mrowienie ust , odrealnienie, zwrok mam jakiś dziwny. Czuje się jak rok temu po epizodzie z dopalaczem jakies 2-fa i serce tabl.. Możliwe że po tak długim czasie coś wraca (uszkodziłem mózg??

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Opisane objawy (przy wykluczeniu somatycznych przyczyn) raczej wskazywałyby na podłoże emocjonalne, nerwicowe. Dlatego (szczególnie, jeśli ma Pan w historii używanie dopalaczy) zachęcam do podjęcia konsultacji psychologicznej i/lub psychiatrycznej.
Witam
mam wrażenie, że podczas pobytu w szpitalu, docenił Pan, to co mógł tak łatwo utracić: wartość zdrowia i sprawności organizmu. To na pewno mocne doświadczenie, rozejrzeć się wkoło i zobaczyć różne osoby, które walczą z chorobami i bólem. Taka sytuacja, zmusza do zatrzymania się, zrobienia "klatki stop" przypomnienia sobie wszystkich zaniedbań zdrowia i życia. Na pewno emocje, które się przy takich rozmyślaniach pojawiają, pozostają na dłużej w pamięci i można je ze sobą zabrać po opuszczeniu szpitala.
Może teraz jest czas na to by zadbał Pan o siebie i swoje ciało, to takie ważne by troszczyć się o siebie i nie nadużywać nierozumnie daru zdrowia i życia!
pozdrawiam
A.Aleksandrowicz
https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts
Dzień dobry, wydaje się, że pana objawy mogą mieć przyczynę nerwicową. Jeżeli będą się utrzymywały lub nasilały zachęcam do konsultacji z psychologiem - psychoterapeutą, który przeprowadzi dokładną diagnozę i zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.