Zawroty głowy, strach, mrowienie ust i uczucie odrealnienia

Witam mam 27lat, Od pewnego czasu zacząłem się dziwnie czuć. Zaczeło się od bólu wyrostkowego - 3 dni w szpitalu i ustało. Badanie usg wykazało jedynie zaburzony stosunek korowo rdzeniowy jednej nerki. Lecz to nie jest jeszcze mój głowny problem - od tego czasu zaczeło kręcić mi się w głowie, strach, czuje mrowienie ust , odrealnienie, zwrok mam jakiś dziwny. Czuje się jak rok temu po epizodzie z dopalaczem jakies 2-fa i serce tabl.. Możliwe że po tak długim czasie coś wraca (uszkodziłem mózg??

Opisane objawy (przy wykluczeniu somatycznych przyczyn) raczej wskazywałyby na podłoże emocjonalne, nerwicowe. Dlatego (szczególnie, jeśli ma Pan w historii używanie dopalaczy) zachęcam do podjęcia konsultacji psychologicznej i/lub psychiatrycznej.

Witam

mam wrażenie, że podczas pobytu w szpitalu, docenił Pan, to co mógł tak łatwo utracić: wartość zdrowia i sprawności organizmu. To na pewno mocne doświadczenie, rozejrzeć się wkoło i zobaczyć różne osoby, które walczą z chorobami i bólem. Taka sytuacja, zmusza do zatrzymania się, zrobienia "klatki stop" przypomnienia sobie wszystkich zaniedbań zdrowia i życia. Na pewno emocje, które się przy takich rozmyślaniach pojawiają, pozostają na dłużej w pamięci i można je ze sobą zabrać po opuszczeniu szpitala.
Może teraz jest czas na to by zadbał Pan o siebie i swoje ciało, to takie ważne by troszczyć się o siebie i nie nadużywać nierozumnie daru zdrowia i życia!

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts

Dzień dobry, wydaje się, że pana objawy mogą mieć przyczynę nerwicową. Jeżeli będą się utrzymywały lub nasilały zachęcam do konsultacji z psychologiem - psychoterapeutą, który przeprowadzi dokładną diagnozę i zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.