Zawroty głowy, ciągłe zmęczenie, ból kończyn i mrowienie ciała po zmianie miejsca zamieszkania

Witam od jakis 2 tyg zaczelam odczuwac zawroty glowy najczesciej przy wstawaniu ale nie raz tez w ciagu dnia,chodze ciagle nie wyspana zmeczona jak sie troche zaczne ruszac to jest troche lepiej ale potem mija i znow czuje sie nie wyspana czasem bola mnie rece czuje dzine uczucie na jezyku i na twarzy takie jak by mrowienie czasem tez wystepuja bole glowy leki boje sie o wszystko 3 tyg temu zmienilam miejsce zamieszkania 600km od miejsca gdzie mieszkalam bardzo sie wszystkiego boje nie wiem

Jeśli sygnały które Panią martwią będą się nasilały proszę zrobić podstawowe badania, skontaktować się z lekarzem. W ten sposób zyska Pani spokój tak niezbędny przy zagospodarowywaniu się w nowym miejscu.pozdrawiam

Witam serdecznie,
Prawdopodobnie słusznie łączy Pani kwestię przeprowadzki, z pojawieniem się objawów które Pani opisuje (zawroty głowy, zmęczenie, lęki).
Zdarza się tak, że po zmianie miejsca zamieszkania, mogą pojawiać się problemy z adaptacją w nowym miejscu i kwestie separacji od dawnego miejsca (wspomnień, bliskich, miejsc).
Jeśli są to obawy bliżej nieokreślone, " o wszystko" jak to Pani napisała, sugeruję zgłosić się po wsparcie do specjalisty (psychologa).
Poradzenie sobie samej w tej sytuacji, zwłaszcza w nowym miejscu, może być trudne.

Pozdrawiam,
Katarzyna Włoch