Zawroty głowy i uczucie mrowienia oraz pogorszenie wzroku

witam. co mi dolega ? lekarze nie wiedza .. mam zawroty glowy takie ze czuje mrowienie w calej glowie ,robi mi sie na sile zez mam mrowienie w nogach prawie stale ..pogorszenie wzroku silne czasem bole glowy choruje na migrene niedoczynnosc tarczycy ale prosze zeby lekarze szukali innych przyczyn co mi jest zawsze slysze nerwica

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże psychogenne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty psychiatry, który zweryfikuje podejrzenia innych lekarzy.