Zawroty głowy, niezborność ruchów nóg podczas chodzenia

Witam!Przez 2lata doraźnie brałam lek -sedam 3mg,ze względu na zaburzenia snu(pół tabl) i skoki ciśnienia.Lek przepisywał mi oprócz leku na nadciśnienie lekarz internista.Biorę też letrox 50 na niedoczynność tarczycy. Pomimo,że leku sedam już pół roku nie biorę,to podejrzewam, że mam akatyzję polekową.Nie mogę ustać w bezruchu, czuję zawroty głowy,niezborność ruchów nóg podczas chodzenia.Objawy ustępują podczas siedzenia.Mam 46lat.Czy to się leczy?Do jakiego lekarza muszę się zgłosić?Małgorzata

Witam, powinna się Pani wstępnie zgłosić do psychoterapeuty specjalizujęcego się w leczeniu
symptomów stresu związanego z niepożądanymi działaniami
leków. Pozdrawiam i życzę zdrowia