Zawroty głowy po stosowaniu Prefaxine

Pół roku brałam prefaxine (najpierw 75 37, potem 75, potem37, ostatnio połowa z 37 i od 2 dni nic). Przy wcześniejszym zmiejszaniu dawki miałam zawroty głowy, ale teraz mam zawroty, obniżony nastrój i prąd przechodzi przez głowę (brain zap). Mam pytanie ile ten brain zap będzie trwał, jak go zniwelować? Dziękuję za odpowiedź.

Witam,

Objawy odstawienne po wenlafaksynie niestety mogą być bardzo nieprzyjemne i dokuczliwe. Utrzymywać się mogą do ok. 3 tygodni, oczywiście stopniowo zmniejszając swoje nasilenie. Na chwilę obecną nie ma skutecznych metod ich łagodzenia, poza oczywiście ponownym włączeniem wenlafaksyny, co oczywiście jest niezbyt sensowne.
Pozdrawiam