Zawroty głowy spowodowane zmęczeniem i stresem

Witam. Mam problem z zawrotami głowy od jakiś 10 lat. Byłem u kardiologów i neurologów bez żadnych rezultatów. Nikt nie wie co mi jest. Kręci mi się w głowie od zmęczenia i stresu. Kardiolodzy mowili mi że z sercem nie mam żadnych problemów, wręcz przeciwnie. Jeśli chodzi o neurologów również. Miałem rezonanse i tomografy które nic nie wykazały. Rownież mialem badany błednik. Niedawno byłem dawcą szpiku. Robiono mi różne badania. Wszystkie wyszły pozytywnie. Krew mam bardzo dobrą.

Witam Pana, skoro szczegółowe badania m.in. kardiologiczne, neurologiczne nic nie wykazały, to może sugerować przyczynę leżącą po stronie psychiki. Przewlekły stres i napięcie może powodować różnorodne objawy także takie jak Pan opisuje. Zachęcam Pana do skorzystania z konsultacji z lekarzem psychiatrą lub psychologiem. Może otrzyma Pan wsparcie farmakologiczne, na pewno warto poddać się psychoterapii. Pozdrawiam i życzę powodzenia.