Zawroty głowy u 32-letniej osoby a wynik EEG

od kilku miesięcy męczą mnie zawroty gł.Jestem pod opieka neurologa i laryngologa(czeka mnie badanie błędnika).Miałam robione EEG m,Holter,Tk gł,Rtg kl piers,badania krwi-wszystko w normie.Miałam też MR gł:"...w biegunie przednim prawego płata czołowego,podkorowe 2mm ognisko niedokrwienne.W istocie białej dolnych partii płata czołowego lewego-pojedyncze 5mm ognisko niedokrwienne...W sekwencji DWI-nie ma "świeżych" obszarów udarowych...". Stad moje pytanie, co to może oznaczać? Dziekuję

Aleksander Ropielewski

Oznacza to, że przyczyną zmian opisanych w mózgowiu nie są świeże zaburzenia ukrwienia. Natomiast nie wynika z nich co może być jednoznaczną przyczyną Pani dolegliwości.