Zażycie dwóch tabletek antykoncepcyjnch jednocześnie

Witam, miałabym pytanie - od 2 lat stosuje microgynon . w lipcu sądziłam że zapomniałam tabletki w 2 tyg brania . Wzięłam po upływie 22 h dwie naraz. Pod koniec opakowania zorientowałam się że jednak wtedy źle spojrzałam na blistr. Od sierpnia zdarza mi się wymiotowaać gdy poczuje nieprzyjemny zapach. Czy jeśli miałam już 3 cykle z normalnymi krwawieniami jest możliwość ciąży? Niepokoi mnie iż delikatnie przytyłam. Będę wdzięczna za odp Dodam że mam 2 dzieci i nigdy test nie wyszedł mi poz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy.