Milocardin a przyjmowanie Hydroxyzinum

Witam serdecznie. Chciałabym się dowiedzieć, czy można zażywać kropelki Milocardin i brać proszki hydroxyzynum 25 miligramów? Mam przepisane Milocardin właśnie, a biorę równocześnie Hydroksyzynę i nie wiem, czy to przypadkiem ze sobą nie koliduje? Odnośnie Milocardinu, bardzo bym chciała uzyskać informację, czy istnieją ewentualnie jakieś zamienniki tego leku? Gdyby się jednak okazało, że nie można łączyć tych dwóch specyfików? Ktoś się orientuje, jaka jest cena Milocardinu? Gdzie najlepiej kupić, żeby nie przepłacać też za niego? Czy skład Milocardinu jest rzeczywiście taki dobry, że warto go przyjmować? Jak wygląda sprawa skutków ubocznych tego leku, nie zostawia za dużych śladów w organizmie? Gdyby któryś z lekarzy zechciał pomóc i służyć swoją radą to będę niezmiernie wdzięczna. Pozdrawiam najmocniej.

Bez porozumienia z lekarzem nie wolno, bo hydroksyzyna nasila działania niepożądane fenobarbitalu (substancja czynna Milocardinu). Ich równoległe stosowanie wymaga dobrania odpowiednich dawek.