Zażywanie odżywek a przedwczesny wytrysk

Mój partner od jakiegoś czasu ma problem z przedwczesnym wytryskiem.Zdarzyło się że wystąpił wytrysk już po włożeniu do pochwy a nawet podczas "gry wstępnej", lecz zdarzyło się tak tylko 2x ale stosunek trwa o wiele krócej,czy zażywanie odżywek ma na to wpływ? Partner zakupił przez internet tabletki na wczesny wytrysk ale niestety nie przynosiły skutków i przestał je zażywać.Proszę o odpowiedź jakie mogą być przyczyny , pozdrawiam!

Witaj!
Kupowanie tabletek w internecie jest niestety niebezpieczne bo nie wiadomo jakiego pochodzenia są te tabletki, natomiast napisała pani także o odżywkach- one mogą upośledzać czynności seksualne - jeśli chodzi o odżywki używane na siłowni lub brane bez kontroli. proszę skonsultować się osobiście z seksuologiem w swojej okolicy. Im wcześniej zrobicie to, partner i pani tym lepiej. Pozdrawiam !

Dość często trafiaja do gabinetów seksuologicznych panowie aktywni w siłowni.
Każda sprawa wymaga indywidualnego wyjaśnienia.
Czasami przyczyną są sterydy anaboliczne, czasami hormony tarczycy, czasami uszkodzenie wątroby i inne dysfunkcje.
Panowie z siłowni to trudny problem, tamtejsi opiekunowie mają na nich przemożny wpływ i są dla nich często największym autorytetem.
Pozdrawiam. JW.