Zbyt wąski kanalik od aorty brzusznej

Witam. Mam 20lat. Ostatnio (okolo miesiąca temu) miałam okropne bole glowy. Zwykle przechodzily po paracetamolu. Jednakże miały bardzo duża sile. Lekarz pierwszego kontaktu dal mi skierowanie do neurologa i na usg depplera. W neurologa miałam robione eeg Glowy na ktorym nic nie wyszlo. Na usg tetnic nerkowych również nic pozatym ze mam za wąski kanalik od aorty brzusznej (9-11mm). Lekarz twierdzi ze powinnam miec szerszy. Czy co jest cos niepokojącego?

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale z opisu nie wiem o jakim kanaliku mowa dlatego trudno mi się ustosunkować do opisywanego problemu.