Zbyt wąski kanalik od aorty brzusznej
Witam. Mam 20lat. Ostatnio (okolo miesiąca temu) miałam okropne bole glowy. Zwykle przechodzily po paracetamolu. Jednakże miały bardzo duża sile. Lekarz pierwszego kontaktu dal mi skierowanie do neurologa i na usg depplera. W neurologa miałam robione eeg Glowy na ktorym nic nie wyszlo. Na usg tetnic nerkowych również nic pozatym ze mam za wąski kanalik od aorty brzusznej (9-11mm). Lekarz twierdzi ze powinnam miec szerszy. Czy co jest cos niepokojącego?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Przykro mi, ale z opisu nie wiem o jakim kanaliku mowa dlatego trudno mi się ustosunkować do opisywanego problemu.