Zęby mleczne u 20-letniej osoby

Mam 20 lat i wciąż kilka zębów mlecznych. Mój stomatolog nie potrafił dokładnie stwierdzić czy 4 czy 5. Jednak największy problem stanowi górna trójka, ponieważ za nią wyrasta mi stały ząb. Co gorsze jest on odwrócony. Stomatolog zalecił aby poczekać z wyrwaniem. Jednak nie wiem na co mam czekać, ponieważ nowy ząb jest już duży,a mleczak nie zamierza ustąpić. Proszę o poradę co można zrobić w takiej sytuacji. Do kogo mam się udać? Czy jest szansa, że nie zostane bez górnej trójki.

Witam!
Myślę,że powinna Pani zasięgnąć porady ortodonty,który po zdiagnozowaniu problemu np.przy pomocy modeli diagnostycznych i zdjęć rtg,zadecyduje o dalszym leczeniu! Jest Pani młoda,więc leczenie aparatem stałym może przynieść bardzo dobre rezultaty!
Pozdrawiam.