Zerwanie ACL a orteza funkcjonalna stawu kolanowego

Mam zerwany acl, czy warto zaopatrzyć się w orteze funkcjonalną stawu kolanowego typu donjoy armor żeby podnieść swoją aktywność fizyczną chociaż o troszkę ? Czy lekarz na prywatnej wizycie może wystawić refundację na taką orteze?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że może wystawić taką refundację. Proponuję udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.