Zerwanie przyczepu piszczelowego w wyniku MR 33-latka
Witam.RM wykazał czesciowe zerwanie przyczepu piszczelowego ACL z jego obrzekiem i czesciowym zatarciem struktury i ogniskowe rozlanie szpiku kostnego tylno-bocznej cz.nasady k.piszczelowe.kolano boli i przy dluzszym staniu odskakuje jak to sie leczy

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani,
Jeżeli kopano jest niestabilne, a w rezonansie magnetycznym jest opisane zerwanie więzadła krzyżowego przedniego to będzie Pani wymagać rekonstrukcji.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu