Zespół poposiłkowy po operacji usunięcia żołądka z powodu raka

Witam. Jestem po operacji usunięcia żołądka z powodu raka. Po tym zabiegu stwierdzono u mnie zespół poposiłkowy po tym jak kilka razy straciłam przytomność w sklepie. W szpitalu na endokrynologii stwierdzono hipoglikemie i powiedziano mi żebym stosowała dietę o niskim indeksie glikemicznym.Mam pytanie czy ta dolegliwość minie bo przy stosowaniu diety mam nadal spadki cukru i nie mogę normalnie funkcjonować. Ostatnio mam również ciągłe bóle głowy oraz czasami dezorientację.

Okres ten może być różnie długi i nie można zagwarantować, że minie. Jednak przy dobym "ustawieniu" dietetycznym można funkcjonować normalnie.

Za mało wiem o Pani chorobie podstawowej,sposobie i skutku leczenia oraz o Pani stanie og.obecnym- nie mogę więc nic konkretnego poradzić! Proponuję wizytę u operatora,onkologa prowadzącego obecnie i ew. konsultację na konsylium! - w końcu Białystok to Ośrodek Onkologiczny Uniwersytecki!!! zż