Zimne stopy i dłonie a możliwość zażywania tabletek Polocard

juz od kilku lat zmagam sie z zimnymi stopami i dlonmi,chorowalam kiedys na tarczyce ale teraz niby wszytko jest w porzadku,stopy czesto sinieja i staja sie lodowate nawet latem kiedy znajduje sie w cieniu,a zima kiedy mam na stopach buty zdarza sie ze trace czucie w palcach,moja mama polecila mi tabletki polocard ktore moj tata dostal od lekarza poniewaz ma problemy z krazeniem i rowniezcierpial z powodu zimnych stop.nie wiem jednak czy moge tak bez konsultacji z lekarzem je zazywac.mam31lat

Polocard panu nie pomoże. Jest to lek dedykowany dla ludzi starszych (po 60-tce). Szkodliwość Polocardu jest niewielka wiec może pan go brać, nie ma jednak dowodów naukowych na skuteczność tego leku u młodych ludzi, tym bardziej w dolegliwosciach ktore pan opisuje.